*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

عوارض پیوند مغز استخوان
ساعت ۸:٢٥ ‎ب.ظ روز جمعه ٢۳ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی: عوارض پیوند مغز استخوان

نویسنده: آسو

چهارشنبه، 14 اردىبهشت 1384، ساعت 12:35

با سلام و خسته نباشید آیا دکتر من حدود ۸ ماه قبل پیوند مغز استخوان در بیمارستان شریعتی تهران شدم بعد از پیوند یک سری عوارض داشتم ( کم اشتهایی- بی حالی- زخم زبان و ...) که هنوزم هم بعضی از این عوارض را دارم از جمله زخم زبان و سوزش و خشکی چشم که البته از داروی نستاتین برای زخم زبان و از اشک چشم Sno * tears برای سوزش و خشکی چشمم استفاده می کنم ولی مدتی است که خشکی چشم خیلی اذیتم می کند به وقتی بیرون می روم با کمترین بادی که بوزد اذیت میشم همچنین بعد از پیوند تعدادی موی سفید در ریشم ظاهر شده که روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود با پزشکای بیمارستان هم که صحبت میکنم می گویند از عوارض پیوند است و مربوط به GVHD است آیا ممکن است این عوارض تشدید شوند و آیا روی پوست هم اثر میگذارد به طور کلی چه کار کنم؟ لطفا و خواهش می کنم راهنمایی بفرمائید از وقتی که در اختیار جواب به سوالات بنده قرار میدهید سپاس گزارم.

E-mail:  ako11254@yahoo.com

URL:  وارد

باسلام  پیش بینی عوارض بعد از هر عمل کار اسانی نیست ولی بخاطر عوارض احتمالی نباید از امتیازات عمل استفاده نکرد شما بهتر است تحت نظر یک متخصص پوست هم باشید نگران نباشید انشا الله کنترل می شود