*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

ریزش مو
ساعت ٢:٠٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٩ فروردین ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

Mohammad

سه شنبه، 18 اسفند 1383، ساعت 14:25

باسلام اینجانب جوانی ۲۷ ساله میباشم و مدت یکسال است که دچار مشکل مو شده ام.لازم به ذکر است که بنده تا اواخر سال ۸۲ به طور مرتب از صابونهای سنتی (برگردان) استفاده می کردم .در حال حاضر پس از گذشت۲۴-۴۸ساعت که شامپو استفاده میکنم سرم شروع به خارش شدید میکند که در بعضی مواقع واقعا غیر قابل تحمل می شود.این مساله با کم شدن تدریجی مو در کنار پیشانی بنده همراه شده است.لازم به ذکر است که مدت حدود ۲ سال است که به جهت انتخاب مو ضوع تز فوق لیسانس و انجام آن شدیدا دچار مشکل اعصاب شده ام به طوری که مدتی از داروهای افسردگی نیز استفاده می کردم(۲ماه).مشکل روحی بنده به تشخیص دکتر وسواس بوده است. باتشکر از راهنمائهای حضرتعالی .

باسلام استفاده از صابون در شستشوی مو توصیه نمی شود و این صابون نیز هیچ گونه ارجحیتی بر صابون های دیگر ندارد،در مورد خارش سر باید حتما تحت درمان قرار بگیرید احتمالا علامت یک بیماری است،مشکل عصبی در ریزش موی شما موثر است