*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

کهیر
ساعت ۱:٢٤ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٩ فروردین ۱۳۸٤   کلمات کلیدی: کهیر

نویسنده: Mohammad

سه شنبه، 25 اسفند 1383، ساعت 1:16

با سلام. آقای دکتر من مدتی است که کهیر دارم و بشدت به گرما وهر چیز که باعث بالا رفتن دمای بدنم شود(استرس و عصبانیت و...) حساسیت دارم که باعث سوزش و خارش وحشتناک پوست شده و تمام سطح پوستم را دانه های قرمز رنگی می پوشاند طوریکه نمی توان خود را کنترل کرده و باید به گونه ای بدنم را خنک کنم این بیماری لعنتی حتی در خواب هم من را آزار میدهد ودر صورتی که در خواب در شرایطی قرار بگیرم که در بیداری باعث این خارش شدید می شود این حمله به من رخ می دهد.از شما عاجزانه تقاضا دارم من را راهنمائی فرمائید.

E-mail:  smashoshtary1364@yahoo.com

باسلام

در این بیماری ان چه مهم است شناخت عامل بیماری است که با حذف ان مشکل حل می شود ،وگرنه درمان و کنترل ان به کمک داروهای انتی هیستامینیک مثل لوراتادین و سیتیریزین و..... به راحتی انجام می شود