*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

خال مادرزادی
ساعت ٦:۳٩ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٤ اسفند ۱۳۸۳   کلمات کلیدی: خال مادرزادی

نویسنده: صبا

یکشنبه، 2 اسفند 1383، ساعت 23:28

سلام.خیلی اتفاقی وارد سایت شما شدم و ازین بابت خوشحالم..یک دختر ۴ ساله دارم که خال قهوهای رنگ بعرض ۱ سانت طول ۵/۲ سانت روی گونه اش بطور مادرزاد وجود داررد و کاملا صاف و بدون برجستگی است..اما ۳ ماه است که متوجه یک برجستگی کوچک متل جوش خیلی ریز در قسمتی از ان شده ام که مطمئن نیستم قبلا بوده یا نه...ایا برداشتن این خال اسان است؟در چه سنی و با چه روشی برداشته شود؟بعد از برداشتن اثری در محل خال باقی خواهد ماند؟ایا امکان اینکه این خال برجسته شود و یا مو روی ان روئیده شود وجود دارد؟در این صورت چه باید کرد؟این موضوع ذهنم را خیلی درگیر کرده لطفا راهنمایی ام کنید.با تشکر.

E-mail:  وارد نشده

باسلام

بله اسان است برای کسی که تخصص این کار را داشته باشد،با این توصیف حتما باید عمل شود،بهتر است قبل از سن بلوغ برداشته شود،روش جراحی و سپس برسی پاتولوژیک بهترین روش است،باید بیمار مشاهده شود و بهرحال بهتر است عمل شود وبادقت لازم سعی شود کمترین اثر باقی بماند،وجود مو روی خال موضوع مهمی نیست