*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

سايت ويزيت
ساعت ۸:٤۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢ اسفند ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

نويسنده: سارا

چهارشنبه، 30 دى 1383، ساعت 15:53

سلام آقای دکتر . من تمام سوالات و جوابهای سایت رو می خونم و از شما واقعا متشکرم برای ایجاد این سایت. نمی دونم چرا تمام سوالات را کوتاه و مختصر جواب میدید . البته می دونم وقت ندارید ولی لطفا برای این سایتتون بیشتر وقت بگذارید . مشکل من اینه که ۱- نمی دونم چه نوع ضدآفتابی انتخاب کنم ۲- من چون ضدآفتاب رو به دور چشمام نمی زنم . دور چشمام تیره تر از بقیه پوست صورتم شده3- من هم مشکل نازنین خانم رو دارم راجع به بینی گوشتی ........چقدر سوال کردم ببخشید ! مرسی از لطف همیشگی شما ..

E-mail:  وارد نشده است

باسلام

بسياری از سوالات تکراری است ،بنابراين مواردی که خيلی تکرار شده حذف می کنم،تازه با اينکه جوابها خلاصه است و برای مطالعه انها زياد وقت نمی برد می بينيد که اکثرا به ارشيو مراجعه نمی کنند ،البته مهم اين است که پاسخ کامل باشد که خيلی به ندرت ديده ام که فردی خواستار توضيح بيشتر باشد .سوالات شما ضدافتابی که فاقد چربی باشد مثل سيگل بيست و هشت،اردن سی،شانديز بيست و چهار ،های سيک و فتودرم نيز هستند.برای دور چشم بايد از کرم مخصوص اين کار استفاده کرد.راجع به بينی با مطب تماس بگيريد تا يک جراح پلاستيک بينی به شما معرفی کنم