*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

سیاهی
ساعت ۱٠:۱۳ ‎ق.ظ روز جمعه ٢٢ خرداد ۱۳۸۳   کلمات کلیدی: سیاهی ،سفید شدن پوست

نویسنده: shahin

پنجشنبه، 7 خرداد 1383، ساعت 2:29

با سلام.من چند تا سوال دارم که باور کنید ۲۰ تا متخصص پوست رفتم و یک جواب درست نشنیدم.حالا اگر شماکمکم کنید از صمیم قلب براتون دعا میکنم.(کار ذیگه ای از دستم نمیاد) من یه پسر ۲۲ ساله هستم که ۵ ساله سیگار میکشم و حدود یک سال و نیم هست که روزی دو پاکت میکشم.هیچ ماده مخدر یا مشروبات الکلی هم تا به حال مصرف نکردم.فقط سیگار.پوست من سفید سفید بوده.اما قسمتهایی از بدنم مثه دستها و پشت گردنم سیاه شده که فکر کنم ماله افتاب باشه و صورتم هم تیره شده که فکر کنم ماله سیگاره.حالا میخوام بدونم: ۱-تیرگی که بر اثر نور خورشید باشه ایا قابل درمان هست یا نه ۲-علت تیرگی پوست بر اثر کشیدن سیگار چیست و ایا در مان داره یا نه ۳-استفده از هورمونهای رشد انسانی موسوم به HGH برای برطرف کردن چین صورت به نظر شما معقول هستو اگر بلهاز کجا و چه مارکی رو تهیه کنم. فقط یک چیز که برام خیلی مهمه اینه که بعضی متخصصها برای من کرم سفید کننده تجویز کرده بودند!!!! که من ابدآ دنبال این راهها نیستم.به طور خلاصه و مفید بگم: میخوام یک درمان همیشگی بدون عوارض داشته باشم که فقط رنگ اصلیم برگرده نه یک گول زنک موقتی.

E-mail:  mikoorosh771@yahoo.com

باسلام

بله تیرگی پوست در اثر افتاب درمان دارد،سیگار بعلت داشتن نیکوتین پوست را زرد می کندو بهترین درمان هر بیماری که به این واضحی علت ان برای بیمار روشن است قطع ارتباط با عامل ایجاد کننده بیماری است،اگر منظور کرم ضد لک (روشن کننده) باشد بهترین درمان است و مطلقا گول زننده نیست همیشه بخاطر داشته باشید اگر به پزشکی اعتماد ندارید هرگز به او مراجعه نکنید