سلام اقای دکتر من سه سال پیش حدود یک سال رواکوتان مصرف کردم و بعد قطع کردم و بعد از 6-7 ماه بعد از قطع دارو دوباره صورتم کمکم شروع کرد ب جوش زدن ک همینجور ادامه پیدا کرد تا اینک دوبرابر قبل صورتم جوش زد و الان دوباره 1 ساله ک استفاده میکنم و حدود 6 ماه هم هست ک کم کم کمش کردم تا اینک رسیده ب هر 17روز یک عدد بخورم ولی با اینک کم کردم اما احساس میکنم دوباره داره جوش میزنه صورتم و خیلی نگرانم و میترسم قطع کنم و دوباره صورتم برگرده چیکار باید کرد خیلی پشیمونم از مصرف این دارو ولی راه دیگ ایم ندارم چون ب محض قطع کردنش دوبرابر قبل صورت جوش میزنه اکثر دوستای اطافم هم این مشکلو دارن ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، با سلام مشکلى که در مصرف دارو پیش بیاید وشما تحت نظر متخصص پوست باشید قابل کنترل است ،ضمنا شروع دارو باید اخرین راه باشد وحتى الامکان از داروهاى ملایم تر شروع شود ،ضمنا مصرف دارو بصورت هفتگى وماهانه واقعا اثر قابل توجه اى ندارد وشاید بیشتر اثر روانى داشته باشد ومن این شیوه را موثر نمى دانم