*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

پروپشیا
ساعت ٥:۳۳ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳۸٢   کلمات کلیدی: پروپشیا

نویسنده: کیارش
شنبه، 20 اردىبهشت 1382، ساعت 16:16

آقای دکتر سلام من پروفشیای فرانسوی مصرف میکردم که به علت گرانی ترجیح دادم ایرانیش را مصرف کنم ... اما قرصی به نام PYGEUM Africanum از شرکت زهراوی را دادند و گفتند همان است .. اما هیچ نشانی از مو و ریزش مو در آن نبود بیشتر برای پروستات بو د .. آیا در ست گفته اند و آیا بین خارجی و داخلیش تفاوت زیادی است ؟ ...متشکرم اگر توضیح دهید ... بطور کامل
*****************
با سلام وتشکر از مشاوره
داروی فین کار که برای مصرف بیماریهای پروستات مصرف میگردد و ۵ میلی گرمی است مطلقا جهت مصرف در ریزش مو توصیه نمی شود زیرا پروپشیا برای تاثیر مفید خود باید در اثنی عشر (‌محیط قلیائی ) جذب گردد . بهمین دلیل داروی فوق دارای غلافی است که در محیط اسیدی معده اسیب نبیند در صورتیکه وقتی فین کار یا داروئیکه شما نام برده اید که احتمالا ماده موثره هر دو یکی می باشد اگر بخواهید مصرف کنید ناچارید آن را به چند قسمت تبدیل کنید که بی شک غلاف دارو از بین میرود و داروی مصرفی شما در محیط اسیدی معده دچار دگرگونی میگردد .و شما نتیجه لازم را نخواهید گرفت .بنابراین حتما داروی یک میلی گرمی فیناستراید تهیه نمائید .احتمالا اختلاف قیمت دارو به علت وجود سوبسید بر روی داروی فین کار باشد .