*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

همکار
ساعت ۱۱:٥٢ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

نويسنده: دکتر حمید سجاد

شنبه، 5 اردىبهشت 1383، ساعت 8:39

سلام آقای دکتر صداقت پیشه.من دکنر حمید سجاد هستم.سایت پزشکی دارم و وبلاگ شما و آقای دکتر کریمی را به عنوان مرجع اینترنتی بخش پوست و مو انتخاب کرده ام.با اجازه شما برگزیده ایی از سوال و جوابهای شما و آقای دکنر کریمی را در باره ریزش مو در سایتم درج کرده ام http://www.persianhosted.com/~mohammad/otherblogs/fphysician/news/archives/000544.html#more امیدوارم باعث رنجش خاطر شما نشده باشم.لطفا در صورت امکان توضیحی در باره موسسات ترمیم مو ارایه بفرمایید که چقدر کار اینها با واقعیت تطابق دارد.

E-mail:  hamid_sadjad@yahoo.co.uk

باسلام

برداشت از مطالب با ذکر ماخذ مشکلی ندارد. از حسن ظن شما سپاسگزارم.

درمورد اين موسسات اطلاع دقيقی ندارم ولی انچه مسلم است کاشت مو به معنی صحيح کلمه نيست، چون اين کار فقط در صلاحيت پزشک است موسسات غير پزشکی اجازه تزريق يک امپول هم بدون حضور پزشک ندارند. چند مورد از افرادی که پس از مراجعه به اين موسسات به من مراجعه کرده اند انچه مشاهده کرده ام بافتن يک نوع اليافهايی به موی فرد است که اکثرا برای اصلاح و شستشو مشکل دارند واينکه همه اين موسسات همين گونه عمل می کنند دقيقا نمی دانم.از شما متشکرم