*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

ریزش مو
ساعت ۱٠:۱۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٩ اردیبهشت ۱۳۸٢   کلمات کلیدی:

نویسنده: غلامرضا
سه شنبه، 16 اردىبهشت 1382، ساعت 13:46

سلام آقای دکتر سوال من راجع به ریزش مو می باشد. سن من 31 سال می باشد و در دوران دانشجویی بر اثر فشار درسی موهای من ریزش پیدا کرده به طوری که در حال حاضر منطقه بالای سرم تقریبا خالی شده است. در حال حاضر بنا به توصیه پزشک از داروی مینوکسیدیل استفاده می کنم (حدود یک ماه) ولی ریزش مویم بیشتر شده است. آیا افزایش ریزش مو پس از مصرف این دارو طبیعی است یا خیر؟ همچنین چه داروهای دیگری را شما برای این منظور پیشنهاد می کنید؟ با تشکر فراوان.

E-mail: iran6676@yahoo.com
*************************************
با سلام و تشکر از مشاوره
مدت یک ماه برای فضاوت زود است به دستور پزشک متخصصتان عمل کنید حتما نتیجه خواهید گرفت البته توجه داشته باشید اگر ریزش موی ارثی داشته باشید می توانید ریزش مو را به تاخیر بیندازید داروی جدیدتر پروپشیا می باشد که با نظر پزشکتان می توانید استفاده کنید