*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

سرخی پوست
ساعت ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٤ فروردین ۱۳۸۳   کلمات کلیدی: سرخی پوست

نویسنده: مهران

چهارشنبه، 12 فروردین 1383، ساعت 23:10

با عرض سلام و احترام خدمت آقای دکتر صداقت پیشه و همچنین عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید. احتراماً به استحضار میرسانم بنده پسری 22 ساله هستم. پوست صورتم کاملاً معمولی است ولی چند سئوال برایم پیش آمده که ممنون می شوم پاسخ دهید: 1. برای از بین بردن سرخی روی گونه چه پماد و یا ماسکی پیشنهاد میکنید؟ 2.در هنگامی که هوا گرم است احساس میشه نوک بینیهای گوشتی بزرگتر از حالت معمول میشود برای درمان آن چه پمادی پیشنهاد میکنید؟ و اینکه آیا پمادی وجود دارد که مصرف آن باعث کوچکتر شدن نوک بینیهای گوشتی شود؟ در پایان لازم می بینم بخاطر ایجاد این وب لاگ از شما تشکر کنم.

E-mail:  وارد نشده است

باسلام

بستگی به علت دارد هر علامتی روی پوست یک عامل ندارد که بتوان یک نسخه برای همه تجویز کرد، ولی شما استفاده از کرم ضد افتاب را فراموش نکنید، درباره نقش گرما روی بینی گوشتی نکته ای نشنیده و نخوانده ام