*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

جای جوش
ساعت ۱٠:۳۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٢ شهریور ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

سلام آقای دکتر
توروقرآن کمکم کنید از جوشام و جاشون خسته شدم از بس دکتر رفتم خجالت میکشم.سه ساله بشدت جوش میزنم اولاش دکتر بهم آزیترومایسین داد با یه ضد لک خارجی خیلی خوب شده بود ولی بعد 1 سال دوباره شروع شده و بامراجعم بهم رآکوتان داده ولی از وقتی میخورم جاهایی که جوش نداشتن جوش زدن وهمشون بشدت جاشون مونده طوری که الان 2ماهه از خونه بیرون نرفتم صورتم قشنگه ولی جوشا منو کردن انگشت نما هرکی میاد یه چیزی میگه تورو جان هرکی دوس دارید کمکم کنید جاشون بره.                                                       

باسلام  برای درمان جوش حوصله می خواهد عجله نکنید وقتی دارو شروع کردی با کوچکترین مشکلی نسبت به دارو بدبین نشوید با حوصله دارو را ادامه بدین وتحت نظر پزشک سیر بیماری را دنبال کنید نگران نباشید بعد از درمان جوش برای اسکارها به کمک دارو ویا لیزر اقدام کنید