*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

تب خال
ساعت ۱٢:٤۱ ‎ب.ظ روز جمعه ۳ شهریور ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

سلام. شنیده بودم اگه  کسی تا سن 18 سالگی تبخال نزنه دیگه هیچوقت دچارش نمیشه.واقعیت داره؟من خودم  هیچوقت تبخال نزده بودم ولی چند ماه مونده بود که  18 سالم بشه یه تبخال شدید لب پایینم زد.بعد از اون 2  یا 3 سالی بود که تبخال نزدم .البته یکی دو بار تبخال خفیف مابین لب بالا و پایین زدم که زود خوب شد.بعد 2 یا 3 سال لب بالام یه تبخال شدید زد که بعد چند ماه دوباره همون قسمت تبخال زدم.الان 5 یا 6  ماهی میشه که تبخال نزدم ولی رنگش به صورت کمرنگ مونده و به بعضی چیزا یا خوراکیهایی که حساسیت دارم جای تبخالم خارش پیدا میکنه و متورم میشه و رنگش پر رنگتر میشه.امکان داره که تبخال خوب  نشده باشه؟یا این به خاطر زخم تبخاله که داره ترمیم میشه.                                                       

باسلام  خیر چنین نیست هر زمان ممکن است انسان تب خال بزند تب خال خوب می شود ولی ویروس ان باقی می ماند و هر زمان ممکن است مجددا فعال شود البته این توضیح که می دهید کمی به حساسیت دارویی شبیه است تا تب خال