*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

لیزر مو
ساعت ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ روز جمعه ۳ شهریور ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

با سلام.اقای دکتر پسری هستم 28 ساله.بشدت از موهای زائد بدنم رنج میبرم و در ارتباط با جنس مخالف دچار مشکل میشم.می خواستم بدونم اساسی ترین درمان چیه و چقدر دوام داره.من میخوام از گردن به پایین رو درمان کنم بخصوص قسمتهای باسن خط باسن ناحیه شرمگاه الت کمر و شکم..میخواستم بدونم شما این قسمتها رو برام درمان میکنید؟و اینکه باید به مطب بیام برا معالجه یا کلینیک.و سوال اخر اینکه شما قبل از درمان و در جلسه مشاوره پوستم و موهام رو بازدید میکنید برای اینکه بدونم اصلا کدام قسمتها قابل درمان هست و برای براورد تقریبی هزینش.با تشکر از شما.                                                       

باسلام تنها راه لیزر است موهای بدن خیلی سخت پاسخ می دهد این عمل در کلینیک به سیما انجام می شود برای مشاوره به مطب بیایید بله در جلسه مشاوره براورد هزینه می شود