*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

کاشت ابرو
ساعت ٩:٢۳ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٦ تیر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

کاشت ابرو

                                                            عرض سلام و احترام خدمت شما . وقتی 14 ساله بودم از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی درجه 3 شدم و روی صورتم عمل گرافت از پوست ران انجام شده و الان که 21 سال دارم صورتم در نواحی اطراف بینی و دهان هم اسکار داره و هم جای بخیه در ضمن ابروی راستم نیست و پوست گرافتی روی اونرو گرفته .اکثر پزشکها میگن کار زیادی نمیشه برای صورتم انجام داد.جای بخیه ها و اسکار سوختگی بوسیله لیزر حداکثر تا چند درصد میشه کمتر کرد ؟ ایا برای این اسیب دیدگی راه دیگه ای  جز لیزر و تیشو گذاری انجام  هست ؟
باسلام
احتمالا کاشت ابرو را بتوانید انجام دهید ولی لیزر روی اسکارها ی سوختگی معمولا اثر چندانی ندارد اگر برجستگی و گوشت اضافی باشد تا حدودی می توان کمک کرد تیشواکسپندر هم بستگی به وسعت سوختگی دارد اگر وسعت پوست سالم صورت زیاد باشد ممکن است کمک کننده باشد