*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

رواکوتان وافسردگی
ساعت ۱٠:٤٧ ‎ب.ظ روز جمعه ٩ تیر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

سلام اقای دکتر:20 سال سن دارم و دچار جوش صورت هستم که گاهی اوقات عود می کند و دکتر پوستی رفتم و بعد از آزمایش یاسمین و داکسی سایکلین و کرم لایه بردار تجویز کردند و کاملا خوب شدم ولی دوباره عود کرده است کیست تخمدانم از 2 سانت کوچکتر است حدودا 1 سانت ودکتر دیگری اسپیرونولاکتون برایم تجویز کردند ولی مرا به افسردگی بسیار شدیدی انداخت و حالا دکتر اولم به من راکوتان پیشنهاد کردند ولی نمی توانم ریسک افسردگی شدیدم را بپذیریم و در جمع مستعد افسردگی هستم ایا صلاح می دانید راکوتان را مصرف کنم یا نه؟درمان جایگزین را می توانند تجویز کنند؟  

باسلام بله متاسفانه این دارو چنین عارضه ای دارد بهتر است فعلا درمان جوش هورمونی انجام شود درمان با روش قبلی هم با مدت بیشتر می توانید مصرف کنید