*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

کاشت مو
ساعت ٢:٤٢ ‎ب.ظ روز جمعه ٢٩ اردیبهشت ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

سلام آقای دکتر : من پسری 33 ساله هستم که قسمت جلویه موهام ریزش کرده چند نفر دیدم که عمل کاشت مو رو انجام دادن ولی قسمت پوست سرشون مشخص بود یعنی مو از تراکم کمی برخوردار بود و همچنین قسمت شقیقه و گیجگاهی مو کاشته شده نبود و این از نظر هماهنگی موی سر جالب نبود یعنی مشخص بود که مو  در کناره ها ریزش داشته و عمل کاشت در این نواحی انجام نشده بود و همچنین جای کاشت مو هم مشخص بود انگار سوزن زده باشن به پوست سر . میخواستم بدونم که در کلینیک شما این مشکلات رو میشه رفع کرد یعنی کاشت مو با تراکم زیاد و همچنین کاشت در قسمت گیجگاهی و مشخص نبودن جایه سوزنها ؟                                                       

باسلام  همه مواردی که در کاشت مو باید به ان دقت شود را برشمرده اید اینها مواردی است که اگر پزشکی مهارت کافی نداشته باشد ممکن است ایجاد شود میزان تراکم بستگی به بانک مو دارد و اینکه منطقه ای که قصد کاشت دارید خیلی وسیع نباشد وبا بانک مو تناسب داشته باشد

نویسنده: