*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

موی کاذب
ساعت ۱:۳٥ ‎ب.ظ روز جمعه ٢۸ بهمن ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:
سلام.خسته نباشید.خواهش میکنم تمنا میکنم کمکم کنید.پسری23ساله هستم.آقای دکتر تا21سالگی ریشمو  باماشین اصلاح میکردم.بعد استفاده از تیغ پوستم داغون شده و لت و پار میشم و موهای کاذب و زیر پوستی و شبیه جوش سرسیاه در اومد که با هیچ خود تراشی نمیرن.3جلسه هم لیزر ipl انجام دادم بدتر شده و موهای کاذب و ریزی در اومده.برای از بین بردن این موهای ریز و کاذب و شبیه جوش سرسیاه هیچ راهی وجود نداره که به ریش آسیبی نزنه؟مثلا مصرف فیناسراید یا کرم بایوست و...بسیار رنج میبرم البته با ریش مشکل ندارم ولی نمیتوانم اصلاح درستی داشته باشم.خواهشا دقیق کمکم کنید.ممنونم و سپاسگزار.
باسلام باور کنید سوال بعضی دوستان را خوب متوجه نمی شوم مثلا نمی دانم موی کاذب چیه اگر شمارا ببینم انشاالله راهنمایی می کنم .با عرض معذرت موفق باشید