*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

یک شامپوی خوب
ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٤ بهمن ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:
با سلام دکتر می خواستم اگه امکانش هست یه شامپو خوب برای موهای معمولی معرفی کنید.و اینکه من 25 ساله هستم و شاغل هروز از کرم پودر و لولزم آرایش استفاده می کنم و پوستم کم و بیش جوش می زند که خیلی اذیتم می کنه فکر می کنم واسه استفاده از کرم پودر هاست.در کل اگه ضد افتاب مصرف کنم بهتره؟ و اینکه چه مارکی رو توصیه می کنید .خواهشا بگین کرم دور چشم رو از چه سنی باید شروع کرد؟
باسلام
ما یک شامپوی خوب مطلق نداریم برای هر کسی با شرایط پوست یا موی چرب وخشک وشوره دار ورنگ کرده ویا نکرده و....ممکن است تفاوت داشته باشد ولی اگر دنبال شامپویی که جلوی ریزش مورا بگیرد می گردید این موهومات را باور نکنید برای جوش صورت از استفاده از کرم های چرب خودداری کنید کرم ضدافتاب فاقد چربی مجاز است .کرم دور چشم از  بیست سالگی می توانید مصرف کنید ولی نوع مخصوص سنین زیر 27سال تهیه کنید