*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

لک پوست
ساعت ۱٢:٢٦ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٢   کلمات کلیدی: لک پوست

نویسنده: افسانه

شنبه، 19 مهر 1382، ساعت 14:24

سلام آقای دکتر با تشکر فراوان از شما چند سوال داشتم : ۱-روی ساق پای من دانه های قرمز رنگی دیده می شود که در حال افزایش است و در ضمن این دانه ها برجسته نیست و مادر من هم همین مشکل را داشته که بعد از مدتی به رنگ تیره و مشکی تبدیل شده و مثل یک لک بزرگ روی ساق پایش دیده میشود ۲- من ۳۳ ساله هستم در مورد از بین بردن خط خنده با لیزر یا چیزی دیگر مرا راهنمایی بفرمایید آیا فایده ای دارد و مدت زمان دوام آن چقدر است .ممکن است مرکز مورد اعتمادی را به من معرفی نمایید؟ آیا در مورد فوتو لیزر چیزی شنیده اید؟ ۳- آیا ورزش ماهیچه های صورت(Facial Face Lifting) در حفظ طراوت و جوانی صورت موثر است؟ ۴- به مدت یکسال و نیم قرص سیپروترون کامپاند(قرصی مشابه LD) مصرف کرده ام و الان حدود ۴ ماه است که آنرا قطع کرده ام و دچار ریزش مو و جوش صورت شده ام .باید چکار کنم؟(با توجه به اینکه من هیچوقت جوش نمی زدم) ۵- علت ورقه ورقه شدن سطح ناخن دست (و به تازگی پا) چیست؟در آزمایش خون هموگلوبین من ۱۳.۳ بوده است.

E-mail:  وارد نشده است

باسلام

قبلا گفته ام تشخیص بیماری بدون مشاهده ومعاینه کار مشکلی است، با این توضیح احتمالا سوریازیس که یک بیماری ارثی و مزمن است باشد لیزر روش مفیدی استو دوام ان بستگی به درمان جدی ونیز مراقبت بعدی دارد، ورزش عضلات صورت اگر با روش صحیح انجام شود احتمالا مفید است،باید بررسی هورمونی انجام دهید، بیشتر در اثر تماس با اب و مواد شوینده است