*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

درمان توام
ساعت ٦:٥۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢ بهمن ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

با سلام
من 28 سال دارم از حدود 17 سالگی به طور شدیدی جوش میزدم وقتی هیچ کدام از روش های درمانی جواب نداد مصرف راکوتان را شروع کردم تا  1 سال کاملا خوب بودم ولی بعد دوباره شروع به جوش زدن کردم. تا اینکه با مراجعه به دکتر زنان فهمیدن که کیست های ریز تخمدان دارم و همان ها باعث جوش های من می شود. 4 سال هست که به طور مدام دیان مصرف میکنم و فوب میشوم ولی بعد از قطع کردن قرص ها طی 3 هفته مجددا ژر از جوش می شوم .واقعا خسته شدم. یعنی تا آخر عمرم باید قرص دیان مصرف کنم؟ واقعا خوردن این همه قرص ضرری نداره؟

باسلام اگر مدت طولانی است که بهبودی ندارد وضمنا توجه کنید که مصرف مرتب بوده یا نه اگر بطور مرتب بوده وخوب نشدید می توانید درمان همزمان داروهای هورمونی با ایزوتره تینوئین مصرف کنید انشاالله نتیجه می گیرید