*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

شوره سر
ساعت ۱۱:٥٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۳ مهر ۱۳۸٢   کلمات کلیدی: شوره سر

نویسنده: وفا

پنجشنبه، 17 مهر 1382، ساعت 22:23

باسلام و خسته نباشید : من مدت دو سال است که در قسمت بالای سرم پوست سرم قرمز و پوسته پوسته شده است و در بعضی از قسمتها موی آن ریخته است و به چندین پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کرده و از پوست سرم نمونه برداری شده است و یکسری داروهای هورمونی از قبیل : ( آمپولtramcinolone )-پمادbetametazon - قرصهای hydroxyzine-prednisolon-clorokin وغیره ... مصرف کرده‌ام . ریزش مویم کم شده است ولی التهاب و قرمزی پوست سرم باقی مانده است و فعلا ار پماد بتامتازون بنا به توصیه پزشک استفاده میکنم . لطبفا در این مورد مرا راهنمایی کنید.

E-mail:  vafa_h145@yahoo.com

با سلام

باتوجه به توضیح شما احتمالا مبتلا به درماتیت سبوره ایک هستید که بیماری اگزمایی است و باید مدت کافی در درمان ان تلاش کنید، شامپوی ضد شوره نیز در درمان این بیماری موثر است