*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

چروک زیر چشم
ساعت ۱:٤٧ ‎ب.ظ روز جمعه ٢ دی ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:
با درود فروان
خسته نباشید من آوا هستم الن 29 سالمه ولی تا جایی که یادم هست ازسن 22سالگی پوست زیرچشمم چروکای خیلی ریز بوده و تو هوای سرد و زمستونا و همین طور وقتی خسته ام و استرس و اظطراب دارم این چروکا شدیدتر میشن ولی بقیه صورتم عالیه و پوست خوبی دارم به نظر شما چی کار کنم بوتاکس که شنیدم بعد شش ماه بر میگرده میشه راجع به لیزر وجزییاتش و دوامش برام توضیح بدین ممنون میشم .
باسلام افتاب سرما خستگی بی خوابی استرس و...باعث تسریع در چروک می شود وبا دارو لیزر و جراحی قابل درمان است بوتاکس برای کنار خارجی چشم خوب است چروک زیر چشم را برطرف نمی کند در ضمن این قدر دنبال اکسیر مادام العمر نباشیم مگر غذا که می خوریم یکبار می خوریم برای همیشه ویا نفس که می کشیم یکبار برای همیشه است بله بوتاکس بعد از شش ماه تکرار باید بشود بعضی یک روز ارایش می کنند برای یک ساعت مهمانی بعد هم بهم می ریزند موفق باشید