*متخصص پوست و مو و زیبایی و کاشت مو * دکتر صداقت پیشه *

مشاوره رایگان کاشت مو در مطب انجام می پذیرد. تلفن: 88881101 ,5-88206544.آدرس: تهران، خ ولی عصر، نبش خ توانیر، پلاک 2492. کاشت مو و ابرو با روشهای FUT و FIT و BHT با حداکثر تراکم انجام می شود. توضیح: این وبلاگ با بیش از 12 سال سابقه، از پیشگامان وبلاگ پزشکی در کشور می باشد. برای مراجعه به سوالات مطرح شده به قسمت پایین، سمت چپ مراجعه فرمایید.

کاشت مو در خانمها
ساعت ٤:٤٩ ‎ب.ظ روز جمعه ٦ آبان ۱۳٩٠   کلمات کلیدی:

 سلام. خسته نباشید. من دختری 20 ساله هستم. تقریبا 6 سال پیش متوجه شدم بدنم از نظر هورمونی مشکل دارد. پس از اقدام به درمان حدودا 2 سال بعد موهای سرم در ناحیه جلوی سر شروع به کم پشت شدن کرد و با مراجعه به دکتر و پیگیری داروهای مختلف از قبیل ماینوکسیدیل و رینفولیتیل همراه با ویال مردانه نیز نتیجه ای حاصل نشد. می خواستم بدانم می توانم عمل کاشت مو را انجام بدهم یا خیر؟ من در حال حاضر قرص سیپروترون کامپاند را برای همان مشکل هورمونی که گفتم بطور مرتب مصرف میکنم. آیا این امر ممکن است باعث بی نتیجه بودن کاشت مو شود یا خیر؟
در ضمن پوست و مویی خشک و خیلی حساس دارم و موهای فر و وز است اگر روشی جهت صاف و براق شدن موها پیشنهاد کنین (شامپو، ماسک مو، نرم کننده، سرم بهد از حمام و... ) ممنون می شوم.
با تشکر از وقت و توجهتان.

باسلام  بهر حال کاشت مو در خانمها نیز یک روش درمانی است ولی در مقایسه با اقایان تفاوتهایی دارد که باید با اطلاع کامل از ان نسبت به این کار اقدام کنید .مصرف سیپروترون مانع عمل نیست .